Hydraulic gantry czyli mobilna suwnica hydrauliczna

W różnych gałęziach przemysłu często zdarza się, iż potrzebny jest transport niestandardowy, którego nie zapewni standardowa firma transportowa. Takie sytuacje zdarzają się gdy do przewiezienia mamy np. wielką maszynę lub inne ciężkie przedmioty wielkogabarytowe. Zwykła firma transportowa nie będzie miała odpowiednich urządzeń oraz doświadczenia aby zająć się takim transportem. W takiej sytuacji należy skorzystać z wyspecjalizowanej firmy, która zajmuje się transportem i przemieszczaniem maszyn.

Nie każda z takich firm jednak posiada w swoim parku maszynowym urządzenie o nazwie „mobilna suwnica hydrauliczna – inaczej: Hydraulic Gantry”. Jest to urządzenie bardzo pomoce przy przemieszczaniu elementów maszyn przemysłowych. Mobilna suwnica hydrauliczna jest szczególnie polecana do montaży ciężkich i wysoko położonych elementów urządzeń produkcyjnych. Suwnica posiada system wyposażony w opcjonalny napęd hydrauliczny rolek prowadzących, zapewniający możliwość przemieszczania podnoszonego ciężaru.

Suwnica hydrauliczna to urządzenie, które znakomicie sprawdza się w firmach, które nie posiadają własnych hal magazynowych czy produkcyjnych, ale wynajmują powierzchnię pod działalność gospodarczą.

Poniżej przedstawiamy film pokazujący działanie mobilnej suwnicy hydraulicznej:

Firmą specjalizującą się w transporcie maszyn, która posiada takie urządzenie jest Suda Transportt. Polecamy stronę ich suwnicy Hydraulic Gantry: www.suda.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *