catering

Catering na imprezę firmową

Imprezy firmowe stały się najbardziej popularnym sposobem spędzania czasu z pracownikami. Moda na takie wydarzenia przyszła z krajów wysoko rozwiniętych, gdzie już dawno zauważono, że zadowolenie pracowników ma kluczowe znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa.

Impreza może odbyć się w różnych formach:

  • imprezy składkowej,
  • wyjścia do restauracji,
  • spotkania w biurze z cateringiem,
  • kompleksowa obsługa imprez przez firmę zewnętrzną.

Jakie jedzenie wybrać – catering

Jedną z podstawowych kwestii przy organizacji imprezy firmowej jest organizacja jedzenia. Najczęściej spotkania takie odbywają się przy posiłku. To przypomina bardziej rodzinną i mniej formalną sytuacje, dzięki temu pracownicy mogą poczuć się swobodniej. Obiady dla całego zespołu to dość spory koszt. Jednak można go ograniczyć wybierając bardziej korzystną ofertę cateringu. W takim wypadku spotkanie powinno odbyć się w siedzibie firmy. Profesjonalna firma dowiezie i przygotuje na miejscu posiłki dla każdego uczestnika spotkania. Również zadba ona o porządek po spotkaniu. Tak opcja jest także korzystniejsza z punktu widzenia pracownika, gdyż nie wymaga zbyt dużego angażowania swojego wolnego czasu. Impreza odbywa się po pracy, nie trzeba dojeżdżać do miejsca spotkania przez co czas znacząco się skraca. Jest to także bardziej nieformalna opcja, pracownicy spotykają się w znanej przestrzeni, która wydaje się bardziej przyjazna. Wybierając taki rodzaj jedzenia należy pamiętać o tym by był on odpowiednio zorganizowany. W restauracji każdy zamawia to co lubi, jednak w cateringu dania są wybrane od górnie. Dlatego należy zwrócić uwagę na:

  • możliwość ciepłego posiłku,
  • alergie pracowników,
  • upodobania kulinarne,
  • wegetarianizm lub weganizm.

Firmy cateringowe kompleksowo zajmują się całością i potrafią dopasować ofertę do upodobań klienta. Przedsiębiorstwa takie działają w każdym mieście. W Warszawie polecamy www.party.com.pl Catering Warszawa sprawdzony i profesjonalny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *